Kontakt

Můžete se na nás obrátit kdykoli.
Jsme tu stále pro Vás.

Herlíkovická 1000/24
Praha 9 – Kbely, 197 00

IČ: 73314412
DIČ: CZ8002015615

Jsme tým

Jiří Boháč - Koordinace a hladký průběh
Jiří Boháč
Koordinace a hladký průběh

Mojí zodpovědností je především vaše spokojenost. Dbám totiž na kvalitu provedených prací. Koordinuji instalace, vyřizuji administrativu, řeším vše, co je třeba – aby jsme splnili od A do Z, na čem jsme se smluvně domluvili. Udržuji dobré vztahy. A kompletní přehled nad děním ve firmě, aby vše fungovalo jak má. Vidět mě však můžete i na vaší střeše, jak pokládám panely. Jsem čestný písničkář, milovník čaje, manžel a otec dvou krásných dětí.

Petr Neckář - Návrhy elektráren a komunikace
Petr Neckář
Návrhy elektráren a komunikace

Spolu se potkáme, vyslechnu vaše přání a potřeby, vše zaměřím a vysvětlím, načež vytvořím konkrétní návrh FVE pro Váš dům. Budu vaše klíčová osoba ve veškeré komunikaci. Pomůžu a zařídím první poslední. Rovnou se přiznám, že někdy něco nevím. Vždy ale najdu odpověď nebo řešení. Jsem proaktivní, energický a pečlivý. Ve volném čase sportuji, brnkám na kytaru, skládám hudbu a s přítelkyní poznávám svět.

Michal Šmíd - Vedoucí technik realizací
Michal Šmíd
Vedoucí technik realizací

Dohlédnu na to, aby vaše elektrárna byla nainstalována tak, jak má. Dle současných norem, profesionálně a bezpečně. Za to dám ruku do vašeho rozvaděče. V rukavicích. Kompletní propojení FVE a jejích komponent s vaším domem bude moje práce. Dělám fungující elektroinstalace. Tečka. Zde není prostor pro chyby. Jsem důkladný, pořádný a svědomitý. Rád vařím, hodně čtu, hraju na flétnu a věnuji se chytrému bydlení.

Pocit z poctivě odvedené práce je hlavní součástí naší odměny.

Nezávazná poptávka

Slunce. Zázrak. Chcete z něj čerpat energii a jet taky na solár? Pojďme to společně probrat. Zanechte nám na sebe kontakt a my se obratem ozveme.