Fotovoltaika

Rodinné domy

Domov. To nejdůležitější místo. Uvědomujeme si, že investice do bydlení je investicí do kvality života. Právě proto instalujeme technologicky jedinečný systém FVE, který mnoha parametry a životností značně překonává jiné systémy. Chceme pro vás prostě to nejlepší. Kvalita technologie se totiž chtě nechtě odrazí v bezstarostnosti o ni. A na tom, jak se doma cítíme, přeci záleží. 

Fotovoltaiku navrhneme adekvátně k vaší aktuální nebo plánované spotřebě. Při instalaci ve vašem domově se pohybujeme se šetrností a respektem. Dodržujeme termíny a dohody. Od prvního setkání, přes jasnou dohodu, až po dokončené dílo si můžete být jisti naší profesionalitou. Prostě vám děláme radost z toho, že svítí slunce. 

Představení technologie

Představení technologie
  • Výrobcem hlavních komponentů FVE je ryze česká firma EnergyCloud, jejíž historie sahá do roku 2001.
  • Dvojnásobná životnost baterie až 10 000 cyklů díky vlastní pokročilejší technologii.
  • Třífázový asymetrický měnič (střídač) potřebuje na vlastní práci zlomek energie oproti jiným řešením.
  • Možnost umístění panelů až na tři světové strany díky třem MPPT trackerům v měniči (střídači).
  • Funkce back-up. Ostrovní (off-grid) řešení vyrábí elektřinu i v případě výpadků sítě.
  • Modulární technologie umožňuje efektivní rozšíření. Elektrárna může růst s vašimi potřebami.
  • Uživatelská aplikace pro přehledný monitoring a jednoduché ovládání.
  • Monitorování a ukládání dat o fungování elektrárny probíhá výhradně v Česku.
  • Dlouhodobý a nadstandardní záruční i pozáruční servis.
  • Výrobci EnergyCloud můžeme doslova zaklepat na dveře. A domluvíme se česky.
Fotovoltaika 5,4 kWp
Počet panelů
10 ks
Výkon
5,4 kWp
Kapacita baterie
9,2 kWh
Předpokládaná výroba
5 520 kWh / rok
Celková cena s DPH
446 500 Kč
Dotace
200 000 Kč
Cena po dotaci
246 500 Kč
Fotovoltaika 9,18 kWp
Počet panelů
17 ks
Výkon
9,18 kWp
Kapacita baterie
9,2 kWh
Předpokládaná výroba
9 380 kWh / rok
Celková cena s DPH
500 050 Kč
Dotace
200 000 Kč
Cena po dotaci
300 050 Kč
Fotovoltaika 14,58 kWp
Počet panelů
27 ks
Výkon
14,58 kWp
Kapacita baterie
15 kWh
Předpokládaná výroba
14 910 kWh / rok
Celková cena s DPH
626 550 Kč
Dotace
200 000 Kč
Cena po dotaci
426 550 Kč

Proč realizovat

Finanční úspora

Budete mít značně nižší účty za elektřinu. V rámci dlouhodobé životnosti systému se počáteční investice vrátí klidně dvojnásobně až trojnásobně. Zároveň hodnota nemovitosti stoupá o hodnotu fotovoltaiky.

Energetická nezávislost

Ta je opravdu k nezaplacení. I když není absolutní, přináší značný klid. Turbulentní trh s energiemi vás už nebude muset trápit. Vlastní spotřebu pokryjete vlastní výrobou. Stačí, aby se sluneční svit opíral do vaší střechy.

Ohleduplnost k přírodě

Sluneční záření je obnovitelným, prakticky nevyčerpatelným zdrojem energie. Fotovoltaická elektrárna k výrobě elektřiny nepotřebuje žádné další palivo, které by znečišťovalo ovzduší nebo jinak zatěžovalo přírodu.

Štědrá dotace

Na vaši rodinnou solární elektrárnu získáte dotaci z programu Nová zelená úsporám ve výši až 200 000 Kč. Je to velmi jednoduché. O to jednoduší, že ji zařídíme za vás.

Záruky

Výkon panelů 25 let
Výkon panelů
25 let
Baterie 10 let
Baterie
10 let
Střídač 10 let
Střídač
10 let
Mechanické části panelů 12 let
Mechanické části panelů
12 let
Ostatní komponenty 2 roky
Ostatní komponenty
2 roky

Bytové domy a SVJ

Stejná fotovoltaika jako pro rodinné domy a přeci trochu jiná. Hlavní rozdíl spočívá v přerozdělení vyrobené energie mezi jednotlivé domácnosti. Sdílet elektřinu lze v rámci energetické komunity skrze tzv. vůdčí odběrné místo. To je v domě pouze jedno. Přidružených odběrných míst však může být stejný počet, jako bytových jednotek. Nebo méně. Připojit se mohou totiž pouze domácnosti, které o to mají zájem. Ostatní mohou odebírat elektřinu od stávajícího dodavatele a nic se pro ně nemění. Vytvoření energetické komunity je v ČR novinkou a nastoluje novou dobu komunitního sdílení energie z vlastních zdrojů.

Firmy a obce

Široké potřeby vaší společnosti či obce pokrýváme konkrétními řešeními, které jsou a budou stále více aktuálnější. Ať už se jedná o výkonnostně silnější fotovoltaické elektrárny, infrastrukturu nabíječek pro elektromobily nebo třeba vysoko kapacitní bateriová úložiště, jsme schopni vám připravit individuální řešení na míru, které následně i zrealizujeme.

Dotační programy pro firmy a obce jsou narozdíl od dotací pro rodinné domy vypisovány většinou krátkodobě a mohou mít další podmínky pro jejich získání. O tom, na které je možné aktuálně dosáhnout, vás budeme informovat po prvotním šetření. V mnoha případech jsou spotřeba elektřiny a konkrétní potřeby tak značné, že se jistě vyplatí realizovat i bez dotací. 

Wallbox

Wallbox

Wallbox přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené a především bezpečné nabíjení vašeho elektromobilu. Samozřejmostí je i ovládání z aplikace.

Streetbox

Streetbox

Streetbox je jedinečná pouliční lampa, která obsahuje vysokorychlostní nabíječku pro elektromobily. Skvělé řešení, kde je potřeba světlo a zároveň energie pro naše vozy.

Bateriový kontejner

Bateriový kontejner

Bateriový kontejner je navržen jako průmyslové řešení pro ukládání elektrické energie. Precizně zkonstruované bateriové uložiště o kapacitě 616 kWh a výkonem střídačů přizpůsobenému potřebám zákazníka.

Garážová stání a pergoly

Pro jedno auto, dvě nebo třeba sto. Ať se jedná o rodinnou garáž, podnikové stání nebo parkování obchodního centra, jsme připraveni vám postavit konstrukci dle vašeho přání. Z oceli nebo ze dřeva. S běžnými fotovoltaickými panely nebo třeba speciálními, které částečně propouští světlo. Záleží na Vás, čemu dáte přednost. Samozřejmostí jsou i fotovoltaická garážová stání a pergoly se zabudovanými nabíječkami pro elektromobily. Nejefektivnější způsob, jak využít prostor nad našimi vozy pro získání energie nejen na naše cesty.

Nezávazná poptávka

Slunce. Zázrak. Chcete z něj čerpat energii a jet taky na solár? Pojďme to společně probrat. Zanechte nám na sebe kontakt a my se obratem ozveme.