Dotace

Získejte dotaci až 200 000 Kč na vaši rodinnou fotovoltaickou elektrárnu z programu Nová zelená úsporám. Je to jednoduché. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás. Žádost o dotaci podáváme před samotnou realizací. Vyrozumění o poskytnutí podpory a rezervovaných financích pro konkrétní projekt tedy máte ještě dříve, než budeme instalovat.

Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám je nejefektivnější a nejdéle trvající dotační program určený na energetické úspory rodinných a bytových domů. Státní fond životního prostředí ČR skrze něj již vyplatil finance v řádu několika miliard korun desítkám tisíc domácností. Jejím cílem je zvyšovaní dostupnosti úsporných opatření pro domácnosti a informovanosti v oblasti energetických úspor.

Pro koho jsou dotace určeny?

Nárok na dotace z programu NZÚ mají majitelé dokončených rodinných domů, bytových domů či rekreačních objektů. Program je dostupný téměř pro každého, podporuje fyzické i právnické osoby. Dotace je určena pro lidi, jež chtějí snížit výdaje za energie.

Nová zelená úsporám
Státní fond životního prostředí ČR

Nezávazná poptávka

Slunce. Zázrak. Chcete z něj čerpat energii a jet taky na solár? Pojďme to společně probrat. Zanechte nám na sebe kontakt a my se obratem ozveme.